Menü Bezárás

Klebelsberg Központ

Elérhetőségek
Székhelye: 1054 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 42-46..

Tankerületi Központok

Megye
Bajai Tankerületi Központ
Balassagyarmati Tankerületi Központ
Balatonfüredi Tankerületi Központ
Békéscsabai Tankerületi Központ
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
Ceglédi Tankerületi Központ
Debreceni Tankerületi Központ
Dunakeszi Tankerületi Központ
Dunaújvárosi Tankerületi Központ
Egri Tankerületi Központ
Esztergomi Tankerületi Központ
Érdi Tankerületi Központ
Győri Tankerületi Központ
Gyulai Tankerületi Központ
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
Hatvani Tankerületi Központ
Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ
Jászberényi Tankerületi Központ
Kaposvári Tankerületi Központ
Karcagi Tankerületi Központ
Kazincbarcikai Tankerületi Központ
Kecskeméti Tankerületi Központ
Kiskőrösi Tankerületi Központ
Kisvárdai Tankerületi Központ
Mátészalkai Tankerületi Központ
Mezőkövesdi Tankerületi Központ
Miskolci Tankerületi Központ
Mohácsi Tankerületi Központ
Monori Tankerületi Központ
Nagykanizsai Tankerületi Központ
Nyíregyházi Tankerületi Központ
Pápai Tankerületi Központ
Pécsi Tankerületi Központ
Salgótarjáni Tankerületi Központ
Sárospataki Tankerületi Központ
Sárvári Tankerületi Központ
Siófoki Tankerületi Központ
Soproni Tankerületi Központ
Szegedi Tankerületi Központ
Székesfehérvári Tankerületi Központ
Szekszárdi Tankerületi Központ
Szerencsi Tankerületi Központ
Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ
Szigetvári Tankerületi Központ
Szolnoki Tankerületi Központ
Szombathelyi Tankerületi Központ
Tamási Tankerületi Központ
Tatabányai Tankerületi Központ
Váci Tankerületi Központ
Veszprémi Tankerületi Központ
Zalaegerszegi Tankerületi Központ

Közép-Pesti Tankerületi Központ

Budapest XIII., XIV. kerület, 
Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat

Budapest, XIII. kerület
udapest XIII. Kerületi Csata Utcai Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Hegedüs Géza Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Vizafogó Általános Iskola
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Németh László Gimnázium
Budapest XIII. Kerületi Fischer Annie Zeneiskola AMI
Prizma Általános Iskola és Óvoda, EGYMI
Pannónia Középiskolás Kollégium

Budapest, XIV. kerület
Budapest XIV. Kerületi Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Budapesti XIV. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola
Budapest XIV. Kerületi Liszt Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola
Budapest XIV. Kerületi Széchenyi István Általános Iskola
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium
Csanádi Árpád Általános Iskola, Sportiskola és Középiskola
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Hunyadi János Ének-zenei Nyelvi Általános Iskola
Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Zuglói Heltai Gáspár Általános Iskola
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Zuglói Benedek Elek EGYMI
Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és Kollégium
Gyengénlátók Általános Iskolája, EGYMI és Kollégiuma
Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Szakiskolája, EGYMI és Kollégiuma
Mozgásjavító Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, EGYMI
Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Vakok Óvodája, Általános Iskolája, Szakiskolája, Készségfejlesztő Iskolája, EGYMI, Kollégiuma és Gyermekotthona
Budapesti Egyesített Középiskolai Kollégium
Deák Ferenc Középiskolai Kollégium
József Attila Középiskolai Kollégium
Középiskolai Leánykollégium
Váci Mihály Kollégium
Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat
Székhelyintézményi szakértői bizottsági feladatellátás
1.Számú Szakértői Bizottsági Tagintézménye
2.Számú Szakértői Bizottsági Tagintézménye
3.Számú Szakértői Bizottsági Tagintézménye
Beszédjavító, Gyógypedagógiai Tanácsadó, Korai Fejlesztő, Oktató, Gondozó Tagintézménye
Beszédvizsgáló, Gyógypedagógiai Tanácsadó, Korai Fejlesztő, Oktató és Gondozó Tagintézménye
Hallásvizsgáló, Gyógypedagógiai Tanácsadó, Korai Fejlesztő, Oktató és Gondozó Tagintézménye
Mozgásvizsgáló, Gyógypedagógiai Tanácsadó, Korai Fejlesztő, Oktató és Gondozó Tagintézménye
Látásvizsgáló, Gyógypedagógiai Tanácsadó, Korai Fejlesztő, Oktató és Gondozó Tagintézménye
Továbbtanulási, Pályaválasztási Tanácsadó Tagintézménye
I. kerületi Tagintézménye
II. kerületi Tagintézménye
III. kerületi Tagintézménye
IV. kerületi Tagintézménye
V. kerületi Tagintézménye
VI. kerületi Tagintézménye
VII. kerületi Tagintézménye
VIII. kerületi Tagintézménye
IX. kerületi Tagintézménye
X. kerületi Tagintézménye
XI. kerületi Tagintézménye
XII. kerületi Tagintézménye
XIII. kerületi Tagintézménye
XIV. kerületi Tagintézménye
XV. kerületi Tagintézménye
XVI. kerületi Tagintézménye
XVII. kerületi Tagintézménye
XVIII. kerületi Tagintézménye
XIX. kerületi Tagintézménye
XX. kerületi Tagintézménye
XXI. kerületi Tagintézménye
XXII. kerületi Tagintézménye
XXIII. kerületi Tagintézménye

Belső-Pesti Tankerületi Központ

Budapest V., VI., VII., VIII., IX. kerület

Budapest V. kerület
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium
Budapest V. Kerületi Hild József Általános Iskola
Budapest V. Kerületi Szabolcsi Bence Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest V. Kerületi Szemere Bertalan Általános Iskola
Budapest V. Kerületi Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola
Veres Pálné Gimnázium

Budapest VI. kerület
Budapest VI. Kerületi Bajza Utcai Általános Iskola
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola
Budapest VI. Kerületi Erkel Ferenc Általános Iskola
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium
Terézvárosi Magyar-Angol, Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola
Tóth Aladár Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest VI. Kerületi Vörösmarty Mihály Általános Iskola

Budapest VII. kerület
Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VII. Kerületi Baross Gábor Általános Iskola
Erzsébetvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Szakgimnázium
VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium
Molnár Antal Zeneiskola AMI
Fábry Zoltán Középiskolás Leánykollégium

Budapest VIII. kerület
Budapesti Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Iskola
Deák Diák Általános Iskola
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Józsefvárosi Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola
Józsefvárosi Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Általános Iskola
Lakatos Menyhért Általános Iskola és Gimnázium
Losonci Téri Általános Iskola
Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola
Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola
Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Jelky András Iparművészeti Szakgimnázium
Ferenczy Noémi Középiskolai Leánykollégium

Budapest IX. kerület
Dió Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon
Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola
Ferencvárosi Ádám Jenő Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest IX. Kerületi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest IX. Kerületi Kosztolányi Dezső Általános Iskola
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium
Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Ferencvárosi Komplex Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Jaschik Álmos Művészeti Szakgimnázium

Dél-Budai Tankerületi Központ

Budapest XI., XXII. kerület

Budapest XI. kerület
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Domokos Pál Péter Általános Iskola
Farkasréti Általános Iskola
Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola Grundschule in Gazdagrét
Kelenvölgyi Általános Iskola
Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Őrmezei Általános Iskola
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola
Újbudai József Attila Gimnázium
Újbudai Montágh Imre Általános Iskola, Óvoda, Fejlesztő Nevelés-oktatást Végző Iskola és Készségfejlesztő Speciális Szakiskola
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola Teleki-Blanka_Grundschule
Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakközépiskola
Táncsics Mihály Tehetséggondozó Kollégium

Budapest XXII. kerület
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Budafok-Tétényi Baross Gábor Általános Iskola
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium
Gádor Általános Iskola
Budafoki Herman Ottó Általános Iskola
Hugonnai Vilma Általános Iskola
Kempelen Farkas Gimnázium
Kolonics György Általános Iskola És Köznevelési Sportiskola
Budafoki Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budatétényi Kozmutza Flóra Általános Iskola, Speciális Szakiskola És Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola És Általános Iskola

Dél-Pesti Tankerületi Központ

Budapest XXI., XXIII. kerület

Budapest XXI. Kerület 
Budapest XXI. Kerületi Széchenyi István Általános Iskola
Budapest XXI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI. Kerületi Karácsony Sándor Általános Iskola
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
Budapest XXI. Kerületi Lajtha László Általános Iskola
Budapest XXI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI. Kerületi Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest XXI. Kerületi Eötvös József Általános Iskola
Csepeli Fasang Árpád Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest XXI. Kerületi Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely
Budapest XXI. Kerületi Arany János Általános Iskola
Budapest XXI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola
Mészáros Jenő Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Szárcsa Általános Iskola
Budapest XXI. Kerületi Vermes Miklós Általános Iskola

Budapest XXIII. Kerület
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola
Budapest XXIII. Kerületi Galambos János Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest XXIII. Kerületi Grassalkovich Antal Általános Iskola 
Budapest XXIII. Kerületi Mikszáth Kálmán Általános Iskola 
Budapest XXIII. Kerületi Páneurópa Általános Iskola 
Budapest XXIII. Kerületi Török Flóris Általános Iskola 

Észak-Budapesti Tankerületi Központ

Budapest III., IV. kerület

Budapest III. kerület
Aelia Sabina Alapfokú Művészeti Iskola
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános Iskola
Budapest III. Kerületi Csalogány Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon
Budapest III. Kerületi Csillagház Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Budapest III. Kerületi Kerék Általános Iskola és Gimnázium
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest III. Kerületi Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Budapest III. Kerületi Szent Miklós Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon
Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola
Csillaghegyi Általános Iskola
Dr. Béres József Általános Iskola
Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola /Erste Altofener Deutsche Nationalitätenschule/
Fodros Általános Iskola
Fővárosi Iskolaszanatórium Általános Iskola és Gimnázium
Medgyessy Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola /Ferenc Medgyessy Deutsche Nationalitätengrundschule/
Óbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Óbudai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Óbudai Nagy László Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Óbudai Népzenei Alapfokú Művészeti Iskola
Pais Dezső Általános Iskola
Óbudai Árpád Gimnázium
Óbudai Gimnázium
Vécsey János Leánykollégium 

Budapest IV. kerület
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Erkel Gyula Újpesti Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Lázár Ervin Általános Iskola
Megyeri Úti Általános Iskola
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Újpesti Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Újpesti Babits Mihály Gimnázium
Újpesti Bajza József Általános Iskola
Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola
Újpesti Bródy Imre Gimnázium és Általános Iskola
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Újpesti Halassy Olivér Német Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola és Nyelvoktató Nemzetiségi Iskola
Újpesti Homoktövis Általános Iskola
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium
Újpesti Szigeti József Utcai Általános Iskola
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola

Észak-Pesti Tankerületi Központ

Budapest XV., XVI. kerület
Budapest XV. Kerület
Czabán Általános Iskola
Budapest XV. Kerületi Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakgimnázium
Hartyán Általános Iskola
Budapest XV. Kerületi Hubay Jenő Zeneiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest XV. Kerületi Károly Róbert Általános Iskola
Kolozsvár Utcai Általános Iskola
Kontyfa Középiskola, Szakiskola és Általános Iskola
Budapest XV. Kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola
Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Pestújhelyi Általános Iskola
Szent Korona Általános Iskola

Budapest XVI. Kerület
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola
Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola
Centenáriumi Általános Iskola
Corvin Mátyás Gimnázium
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
Göllesz Viktor Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI. Kerületi Lemhényi Dezső Általános Iskola
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI. Kerületi Rácz Aladár Zene-, Tánc-, Képző- és Iparművészeti Alapfokú Művészeti Iskola
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Budapest XVI. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium
Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium

Kelet-Pesti Tankerületi Központ

Budapest X., XVII. kerület
Budapest X. kerület (Kőbánya)
Budapest X. Kerületi Éltes Mátyás Általános Iskola és Kollégium
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium
Kőbányai Bem József Általános Iskola
Kőbányai Fekete István Általános Iskola
Kőbányai Harmat Általános Iskola 
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 
Kőbányai Komplex Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Kőbányai Kada Mihály Általános Iskola
Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola
Kőbányai Kertvárosi Általános Iskola 
Kőbányai Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Kőbányai Szent László Általános Iskola
Kőbányai Szent László Gimnázium
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola
Kroó György Zene- és Képzőművészeti Kőbányai Alapfokú Művészeti Iskola
Üllői Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Budapest XVII. kerület (Rákosmente)
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII. Kerületi Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola 
Budapest XVII. Kerületi Czimra Gyula Általános Iskola
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
Budapest XVII. Kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola
Budapest XVII. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola 
Diadal Úti Általános Iskola
Gyurkovics Tibor Óvoda, Általános Iskola,Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Szabadság Sugárúti Általános Iskola
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű  Iskola

Közép- Budai Tankerületi Központ

Budapest I., II., XII. kerület
Budapest I. Kerület
Budapest I. Kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola
Budapest I. Kerületi Farkas Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium
Budapest I. Kerületi Petőfi Sándor Gimnázium
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium
Budavári Általános Iskola
Lisznyai Utcai Általános Iskola

Budapest II. Kerület
Áldás Utcai Általános Iskola
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Fillér Utcai Általános Iskola
Járdányi Pál Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Káldor Miklós Kollégium
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola
Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
Palotás Gábor Általános Iskola
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Remetekertvárosi Általános Iskola
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Tapolcsányi Általános Iskolai Kollégium
Törökvész Úti Általános Iskola
Újlaki Általános Iskola

Budapest XII. Kerület
Fekete István Általános Iskola és Szakiskola és EGYMI
Gennaro Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Szakiskola és Kollégium
Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola
Németvölgyi Általános Iskola
Nyitott Világ Fejlesztő Iskola
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Solti György Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Tamási Áron Általános Iskola, Gimnázium és Német Nemzetiségi Gimnázium
Városmajori Gimnázium
Városmajori Kós Károly Általános Iskola
Virányos Általános Iskola
Zugligeti Általános Iskola

Külső-Pesti Tankerületi Központ

Budapest XVIII., XIX., XX. kerület

Budapest XVIII. kerület
Brassó Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola
Budapest XVIII. Kerületi Csontváry Kosztka Tivadar Általános Iskola
Budapest XVIII. Kerületi Eötvös Loránd Általános Iskola
Budapest XVIII. Kerületi Kondor Béla Általános Iskola
Budapest XVIII. Kerületi SOFI (Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és EGYMI)
Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-Zenei, Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola
Dohnányi Ernő Alapfokú Művészeti Iskola
Gloriett Sportiskolai Általános Iskola
Gulner Gyula Általános Iskola
Kandó Téri Általános Iskola
Kapocs Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola
Karinthy Frigyes Gimnázium
Kassa Utcai Általános Iskola
Kastélydombi Általános Iskola
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola
Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Felnőttek Gimnáziuma
Vajk-sziget Általános Iskola

Budapest XIX. kerület
Hungária Általános Iskola és Kollégium
Kisfaludy Károly Középiskolai Kollégium
Kispesti Alapfokú Művészeti Iskola
Kispesti Bolyai János Általános Iskola
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Kispesti Károlyi Mihály Magyar – Spanyol Tannyelvű Gimnázium
Kispesti Kós Károly Általános Iskola
Kispesti Móra Ferenc Általános Iskola és EGYMI
Kispesti Pannónia Általános Iskola
Kispesti Puskás Ferenc Általános Iskola
Kispesti Vass Lajos Általános Iskola

Budapest XX. kerület
Benedek Elek EGYMI, Óvoda, Általános Iskola és Speciális Szakiskola
Budapest XX. Kerületi Ady Endre Általános Iskola
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
Budapest XX. Kerületi Hajós Alfréd Általános Iskola
Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos Gimnázium
Budapest XX. Kerületi Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskola
Budapest XX. Kerületi Lázár Vilmos Általános Iskola
Budapest XX. Kerületi Nagy László Általános Iskola és Gimnázium
Budapest XX. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola
József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola