Menü Bezárás

Tanulmányi versenyek

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny
Országos általános iskolai nemzetiségi tanulmányi versenyek
Országos Művészeti Tanulmányi versenyek
Sajátos nevelési igényű tanulók tanulmányi versenyei
Diákolimpia® sportversenyek alapfokú és középfokú köznevelési intézmények tanulói részére
Nemzeti Tehetség Program versenyei
Szakmai tanulmányi versenyek

Magyar nyelv és irodalom
Ember és társadalom
Idegen nyelvek
Matematika
Ember és természet
Földünk- környezetünk
Informatika
Művészetek

7-8. évfolyamos tanulók országos történelem tanulmányi versenye
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi verseny
Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny
Arany János Irodalmi verseny
Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny
Cultura Nostra Országos Történelemverseny
Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia-környezetvédelmi verseny
Dürer Matematikaverseny
Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
Eötvös József Kárpát-Medencei Szónokverseny
eTwinning Verseny
EU Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny
First LEGO League verseny
Gloria Victis Kárpát-medencei Művelődéstörténeti Verseny
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny
Hevesy György Országos Kémiai Verseny
HunGeoContest – angol nyelvű középiskolai földrajzi verseny
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny
Irinyi János Országos Középiskola Kémiaverseny
Kaán Károly Országos természet- és Környezetismereti verseny
Kárpát-medencei magyar csillagászati verseny középiskolásoknak, olimpiai válogató
Less Nándor Földrajzverseny
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny
LOGO Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny  
Lotz János Szövegértési és helyesírási verseny
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny
Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
Országos Angol Nyelvi Verseny 9. és 10. évf. számára
Országos angol nyelvi verseny általános iskolások számára
Országos német nyelvi verseny
Országos német nyelvi verseny 9-10. évf. számára
Országos Szilárd Leó fizikaverseny
Savaria országos történelem tanulmányi verseny
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny
Szép Magyar Beszéd verseny
Teleki Pál Országos Földrajz – Földtan verseny
Varga Tamás Matematikaverseny
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny
Weöres Sándor Országos Színjátszó Verseny
World Robot Olympiad
Zrínyi Ilona Matematikaverseny